estemple.pl - strona główna
estemple.pl - cennik
estemple.pl - szablony pieczątek

Regulamin

1. Wstęp

Niniejszy regulamin określa zasady realizacji zamówień dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej www.estemple.pl.

2. Zasady ogólne

Serwis estemple.pl jest własnością firmy TuszTusz.pl Jan Ambroziński, mieszczącej się w Warszawie, 02-791 Warszawa ul. Meander 2a, NIP: 951-218-17-94, nr wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej 465450, tel. 22 208 00 00, mail: info@estemple.pl

Firma TuszTusz.pl Jan Ambroziński, zwana dalej Usługobiorcą, realizuje wszelkie zamówienia przesłane za pośrednictwem serwisu estemple.pl, zgodne z niniejszym regulaminem.

Usługi wykonywane są zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie internetowej estemple.pl. Usługi serwisu polegają na przyjmowaniu od użytkowników, za pośrednictwem serwisu internetowego estemple.pl, przygotowanego przez użytkownika projektu pieczątki, celem wykonania gotowej pieczątki - zgodnie w wytycznymi określonymi przez Użytkownika w fazie projektu - i jej przekazaniu do punktu odbioru lub wysłaniu jej za pośrednictwem poczty - tradycyjnej lub kurierskiej. Wyżej opisane usługi mają odpłatny charakter. Ceny usług podane są w serwisie estemple.pl. Podane koszty dostawy dotyczą przesyłek kurierskich na terenie Polski.

3. Użytkownik

§1

Użytkownikiem serwisu internetowego www.estemple.pl może być osoba, która ukończyła 18 lat, oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

§2

Złożenie zamówienia poprzez serwis internetowy www.estemple.pl oznacza wyrażenie zgody przez zleceniodawcę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby wykonania usług i realizacji zamówień, oraz akceptację regulaminu świadczonych usług internetowych.

§3

Firma TuszTusz.pl dołoży wszelkich starań, aby zapewnić skuteczną ochronę prywatności użytkownikom serwisu, nie bierze jednak odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z umyślnych ingerencji w serwis osób trzecich.

4. Warunki realizacji zleceń

§1

Serwis estemple.pl umożliwia zamawianie pieczątek określonych w ofercie umieszczonej na stronie internetowej serwisu.

§2

Serwis estemple.pl nie odpowiada za błędy w złożonych przez zamawiającego projektach pieczątek.

§3

Serwis estemple.pl nie zrealizuje zamówień zawierających znaki Państwowe (godła, pieczątki itp.) oraz zastrzega sobie prawo do niezrealizowania niektórych zamówień.

§4

Zlecenie wykonania usługi należy złożyć korzystając z programu umieszczonego na stronie serwisu www.estemple.pl Program umożliwia zaprojektowanie przez klienta wzoru i treści odbicia pieczątki, wybranie koloru tuszu oraz modelu automatu.

§5

Wszystkie zlecenia wykonywane są z najwyższą starannością i w możliwie najkrótszym terminie.

§6

Zlecenia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłane są do odbiorcy tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 14.00 realizowaną są w kolejnym dniu roboczym.

Zamówienia na długopisy z pieczątką realizowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

§7

Osoba zlecająca wykonanie usługi odpowiedzialna jest za prawidłowe przygotowanie projektu pieczątki. TuszTusz.pl z zasady nie ingeruje w przesyłane projekty, jednakże w niektórych przypadkach może dokonać ich optymalizacji, związanej z wybranym automatem pieczątkarskim. Oferujemy również naszą pomoc techniczną udzielaną drogą e-mail'ową bądź telefoniczną - dział Kontakt.

5. Warunki techniczne wykonania zlecenia

§1

Nieprawidłowy lub niezgodny z polskim prawem projekt pieczątki nie będzie realizowany.

§2

Potwierdzenie zamówienia jest automatycznie generowane przez serwis www.estemple.pl i wysyłane na adres e-mail Zleceniodawcy.

§3

Zlecenia wykonywane są przez firmę TuszTusz.pl lub jej partnerów.

§4

Pieczątki zwykle wykonywane są w wybranym przez Zleceniodawcę typie oraz modelu pieczątki. Może się jednak zdarzyć, że przy realizacji zamówienia Zleceniobiorca uzna, że system estemple.pl błędnie dopasował oprawę i wykonać ją w mniejszej lub większej obudowie (w zależności od zaistniałej potrzeby). Zleceniobiorca w takiej sytuacji będzie miał prawo do otrzymania zwrotu ewentualnej nadpłaty.

§5

Obudowa pieczątki może być oznaczone logo estemple.pl. Zleceniobiorca może zażyczyć sobie obudowę bez logo, przesyłając taką informację drogą mailową na adres info@estemple.pl zaraz po złożeniu zamówienia.

6. Reklamacje i zwroty

§1

Z uwagi na indywidualność projektów oraz na brak możliwości ponownego wykorzystania określonych elementów automatu pieczątkarskiego, nieuzasadnione zwroty nie będą przyjmowane.

Zleceniodawca ma jednak prawo do dokonania zwrotu zamówionej pieczątki, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia.

§2

Reklamacje należy kierować na adres mailowy: reklamacje@tusztusz.pl. Będą one rozpatrywane indywidualnie, w czasie nie dłuższym niż 10 dni roboczych.

7. Wysyłka zamówienia

§1

Zamówienia składane w serwisie wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub dostarczane transportem własnym.

§2

Koszty wysyłki podane na stronie dotyczą terytorium Rzeczypospolitej. W celu ustalenia kosztów wysyłek za granicę prosimy o kontakt mailowy.

Estemple.pl to łatwa w użyciu aplikacja, umożliwiająca zaprojektowanie pieczątki online. Dzięki Estemple.pl sam zaprojektujesz swoją pieczątke w 5 minut. Pieczątki firmowe, pieczątki lekarskie, pieczątki imienne - nie trać czasu, zamawiaj online z dostawą do firmy w serwisie Estemple.pl. Najczęściej wyszukiwane: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Katowice. Dostawa cała Polska. Estemple.pl - Projektuj i zamawiaj pieczątki online.

Pieczątki firmowe | Pieczątki lekarskie | Pieczątki imienne | Pieczątki z gotowymi hasłami | Pieczątki Modico